Zuzia na plaży

Wydawnictwo: Media Rodzina
6 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Conni am Strand
vivi22

Zuzia spędza wakacje na plaży. Naturalnie nie sama - jadą z nią też mama, tata i duży zielony plastikowy krokodyl. A morze jest niebezpieczne dla krokodyli…
Ale gorąco! Aaach!

źródło opisu: http://shop.mediarodzina.com.pl

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl

Ida | 2016-11-01
Przeczytana: 31 października 2016

Małe, cztery gwiazdki, bo nie ma rewelacji. Tekst krótki, w porównaniu z innymi "Zuziami" (stąd pewnie też taka malutka notka o treści książki, ze strony wydawnictwa).
Przygoda Zuzi z dmuchanym krokodylem w wodzie to zbyt mało, żeby zaciekawić. A tak w ogóle, dla rodziców, to chyba niepokojące, kiedy małe dziecko, bawi się samo, wśród wysokich morskich fal. Na szczęście, ostatnie ilustracje pokazują tatę, który idzie wraz z Zuzią popływać, a ten nieszczęsny zielony krokodyl zostaje na plaży ;).
Porównując, z przeczytaną niedawno "Martynką nad morzem", historyjka o Zuzi wypada baardzo kiepsko. Rozumiem, że może być przeznaczona dla młodszych dzieci, ale i tak w innych książeczkach z tej serii, znacznie więcej i lepiej się działo.
malewielkieksiazki.blogspot.com

acronka | 2016-05-29