Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. Praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
Kaukaz, Gruzja, Armenia
joly_fh

GRUZJA, ARMENIA i AZERBEJDŻAN - trzy kraje Zakaukazia podobne i zarazem tak różne. Już europejskie, a jeszcze egzotyczne. Już bezpieczne, a jeszcze dzikie. Coraz liczniej odwiedzane, a jeszcze witające turystów z entuzjazmem. Kiedy tu jechać, jak nie teraz? Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Zapakowaliśmy...

Praktyczny Przewodnik dla Podróżników
Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.

GRUZJA, ARMENIA i AZERBEJDŻAN nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

To nasz najlepszy przewodnik, bo:

- znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje
- sam zaplanujesz ambitną wyprawę
- odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.pascal.pl