Loretta i diamentowy zawrót głowy.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria świętego Patryka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Bożena

Loretta ma dziesięć lat i mieszka w Czarnym Borze. Jej opiekunka, ciocia Anna, prowadzi tam pensjonat Lawendowy Dwór. Loretta i jej przyjaciele z Rajskiego Ogrodu: Marika, Gabi, Sylwek, Sebcio i Rutka założyli Gang św. Patryka. O tym, że jest to gang zupełnie niezwykły, a także o tym, dlaczego Floruś został bohaterem, komu przydało się jajko Kolumba, jak Gemma wydostała się z grobowca faraona oraz kim był tajemniczy rabuś klejnotów i dlaczego Grzecho chodził zakręcony jak paczka gwoździ dowiesz się, czytając tę książkę.

źródło opisu: http://www.wds.pl/

źródło okładki: http://www.wds.pl