Co nas czeka po śmierci? Sztuka życia i umierania

Tłumaczenie: Łukasz Masny
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Was kommt nach dem Tod?
śmierć, wiara, życie
religia

Próba odpowiedzi na pytanie: „Co nas czeka po śmierci?” nie jest poszukiwaniem taniej sensacji, ale kształtowaniem podejścia do tego, co nieuchronne. Anselm Grün z pomocą wielu obrazów zawartych w Biblii, bez koloryzowania, próbuje nakreślić wizję nieba, piekła i czyśćca. Podsuwa nam wyobrażenia o tym, co może nas spotkać po śmierci. Radzi też, w jaki sposób przygotować się na ten moment i jak towarzyszyć osobom umierającym.

źródło opisu: Edycja Świętego Pawła, 2008

źródło okładki: www.edycja.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!