Szkoła turystyki kajakowej

Wydawnictwo: Skibicki
9788392092322
kajak

Autor pięknie kłania się mistrzom kajakowej wędrówki i dalej już w sposób właściwy jego pisarstwu, równie barwny co serdeczny i mądry odsłania tajniki kajakowego abecadła. Książka Zygmunta Skibickiego sprzyja bezpieczeństwu odkrywaniu wodnych skarbów prawdziwego smaku kajakowej włóczęgi. Szczególnie przyda się tym, którzy chcieliby ruszyć indywidualnie na wodny szlak Andrzej Gordon Sekretarz Generalny Zarządu Głównego PTTK

tn_ | 2016-02-02
Grimalkin | 2015-04-01