poradniki

Jak do tej pory, jest to najobszerniejsza publikacja na polskim rynku wydawniczym, obejmująca przeszło dwa tysiące haseł, stanowiąca kompendium wiedzy niezbędnej dla każdego, kto zawodowo, naukowo lub praktycznie interesuje się problematyką nieruchomości. Książka wydana starannie edytorsko, oprawiona w skóropodobną okładkę, zawiera zbiór terminów i pojęć z wielu dziedzin, bezpośrednio lub pośrednio dotyczących nieruchomości; przede wszystkim z dziedziny prawa, ekonomii, budownictwa, architektury, gospodarki przestrzennej. Kilkunastoosobowy zespół autorski, dobrany ze środowisk naukowych i zawodowych, reprezentuje silne ośrodki fachowej wiedzy o nieruchomościach. Hasła, opracowane w oparciu o literaturę źródłową i akty prawne, zostały ocenione przez recenzentów – specjalistów w wybranych dziedzinach: prof. dr. hab. Aleksandra Böhma, prof. dr. hab. Stanisława Belniaka, prof. dr. hab. Józefa Czaję, prof. dr. hab. Józefę Famielec, prof. dr. hab. Kazimierza Furtaka, prof. dr. hab. Henryka Gawrona, prof. dr. hab. Leszka Kałkowskiego, sędziego Henryka Walczewskiego. Od Wydawcy

rabiqz | 2016-08-08