Zgłosuj na książki roku 2017

yaoi, romans, school
komiksy
japoński
aggie

Akiyoshi Tooru jest idealnym uczniem, zaangażowanym w życie szkoły. Zawsze był nazywany "słodkim" i "ślicznym", przez co już jako młody chłopak nabawił się kompleksu niższości. Jednak w szkole pojawia się Naruse Fuuta, chłopiec o bardzo rzadkiej i kobiecej urodzie (co bezczelnie wykorzystuje). Dzięki swojej słodkości od razu staje się popularny, odciągając uwagę od Akiyoshiego, a uczniowie liceum prześcigają się w spełnianiu jego zachcianek. Pewnego dnia Fuuta składa Tooru niemoralną propozycję. Gdy ten odmawia, Naruse przechodzi gwałtowną przemianę ze słodkiego chłopca w agresywnego napastnika. Teraz, znając prawdziwy charakter Fuuty, Akiyoshi obsesyjnie zaczyna go unikać. Jednak chłopak nie daje za wygraną i zaczyna pościg za nowym obiektem swoich zainteresowań.

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://www.gentosha-comics.net/book/label/cat5/lc/601778.html