Tarzan król zwierząt

Tłumaczenie: brak informacji
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tarzan". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Beskidzka Oficyna Wydawnicza BTSK
Beasts of Tarzan
8370320198
Tarzan
przygodowa
geokuba

TARZAN - dziecko arystokratycznej rodziny angielskiej, porzucone w młodości w afrykańskiej dżungli, po tragicznej śmierci opiekunów, zostaje wychowany przez małpy. W swoim dziwnym i nieprawdopodobnym życiu przechodzi fascynujące przygody. Jego losy pasjonowały i nadal bawią miliony ludzi na świecie. TARZAN stał się bohaterem niezliczonej liczby najbardziej kasowych filmów, seriali tv i...

Jego losy pasjonowały i nadal bawią miliony ludzi na świecie.
TARZAN stał się bohaterem niezliczonej liczby najbardziej kasowych filmów, seriali tv i komiksów, a książki o nim biją rekordy popularności.
Seria przygód o Tarzanie, którą proponujemy, słada się z dziwięciu tomów, a więc wszystkich, które napisał EDGAR BURROUGHS, słynny angielski pisarz, literacki ojciec i sprawca na rodzin TARZANA.
Tomy:
9. Tarzan i złoty lew

źródło opisu: Beskidzka Oficyna Wydawnicza BTSK, 1990

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Damian | 2016-02-11

Kolejna przyjemna część przygód Tarzana. Jeżeli zainteresowanym podobały się dwie poprzednie części to z pewnością ta też przypadnie do gustu.
Nie jest długa i spokojnie można przy niej się zrelaksować i przeczytać w przeciągu dnia.

Dżołana | 2017-03-29
matzar | 2016-07-07