Check Your English Vocabulary for Banking and Finance

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Check Your Vocabulary". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: A&C Black
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Check Your English Vocabulary for Banking and Finance
język angielski, ćwiczenia
angielski
talitha_kum

This workbook is designed to help non-native English speakers improve their knowledge and understanding of core banking and financial terminology. It includes a variety of engaging activities such as word games, crosswords, speaking exercises and group games, which make learning easy and fun.

źródło opisu: A&C Black Business Information and Development, 2007

źródło okładki: http://www.bloomsbury.com/uk/check-your-english-vo...»

talitha_kum | 2013-04-25

Bardzo dobry zeszyt ćwiczeń! Wystawiam opinię przed skończeniem pracy z tą książką ze względu na jej charakter. Z tego co się orientuję istnieje kilka pozycji z tej serii o zróżnicowanej tematyce. Posiadam dwie, jedną z nich są te właśnie ćwiczenia dotyczące dziedziny finansów i bankowości (druga książka to administracja/prawo i bankowość). Obie opracowane zostały na analogicznej zasadzie.
Powyższa, podzielona jest na 30 rozdziałów (np. "Pieniądze", "operacje na kontach", "bankowość internetowa", "praca i pieniądze", "gospodarka narodowa i handel międzynarodowy", etc.) i posiada klucz odpowiedzi do opracowanych zadań (ok. 4 na rozdział). Najfajniejszą sprawą w tym wszystkim jest to, że tak trudne słówka, zwroty, zasady i reguły, zostały przedstawione w sposób bardzo obrazowy i atrakcyjny (jeśli mnie zadowala, ciekawi i przyciąga do nauki, to musi być naprawdę dobra, bo jestem wymagająca pod tym względem). Aż chce się spędzać z tą książką czas.

Aga | 2016-10-04
Ania | 2013-07-08