BIOENERGOTERAPIA - zdrowie bez ograniczeń

Wydawnictwo: Wydawnictwo i Księgarnia GOTÓW
religia

Każdy człowiek świadomy jest kruchości swego zdrowia i przemijalności sił witalnych. Jednocześnie od wieków ludzie na różne sposoby próbują uchronić się przed słabością, niezaradnością, starością i śmiercią. Mając na uwadze właśnie ten sposób myślenia, pojawiła się bioenergoterapia. Była wtedy w drugiej klasie liceum. Pewnego dnia jedna z dziewcząt przyniosła do szkoły wahadełko. Dawała...

Była wtedy w drugiej klasie liceum. Pewnego dnia jedna z dziewcząt przyniosła do szkoły wahadełko. Dawała koleżankom, aby sprawdziły, co wykaże. Wahadełko pozostawało jednak nieruchome. Przyszła kolej na nią. Kiedy wzięła przyrząd do ręki, poruszył się - był to pierwszy znak, że dziewczyna ma w sobie tę dziwną, tajemniczą siłę, którą posiadają tylko nieliczni ludzie, a która może zdziałać wiele dobrego. Od tamtego momentu zaczęła się interesować bioenergoterapią. Radiesteta, który ją badał, potwierdził, iż drzemią w niej niezwykłe właściwości. Tego daru nie powinna zmarnować. Rodzice już wcześniej zauważyli, że ludzie dobrze się czują w jej obecności, ustępują bóle głowy i mięśni.

Antoni Leśniak | 2013-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2013