Inwazja chwały

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida
9788377520093
religia
Wiola

Inwazja chwały to książka wyjątkowa. Nie sposób przeczytać ją i nie pragnąć pełniejszego objawiania się Bożej chwały. Ta pozycja to między innymi zebrane opowieści o tym, w jaki sposób działanie Boga mocy i chwały znane z czasów Eliasza, Elizeusza i Jezusa Chrystusa objawia się obecnie, to także próba odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób Bóg stworzył świat i co ma do tego teoria Einsteina, jak...

czasów Eliasza, Elizeusza i Jezusa Chrystusa objawia się obecnie, to także próba odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób Bóg stworzył świat i co ma do tego teoria Einsteina, jak również, co miał na myśli Jezus, gdy mówił, że kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie? (J 14:12, BW).

O autorze:
David i jego żona Stephanie Herzog są założycielami David Herzog Ministres i współprowadzącymi emitowany raz w tygodniu program telewizyjny The Glory Zone. Ich pasją jest życie w Królestwie Chwały, inspirowanie wierzących do czynienia większych uczynków i głoszenie ewangelii tak wielu ludziom, jak to możliwe, we wszystkich narodach świata. David i jego żona prowadzą konferencje, spotkania ewangelizacyjne i przebudzeniowe na terenie Stanów
Zjednoczonych, Kanady, Europy, Afryki, Rosji, Ukrainy, Australii, Nowej Zelandii, Peru, Brazylii, Meksyku, Papui Nowej Gwinei, Karaibów, Arktyki, w Rezerwatach Rdzennych Amerykanów, Kuwejcie, Dubaju, na Sri Lance i w Izraelu.
Są ewangelistami z darem proroczym. Ich obdarowanie objawia się w cudach, które czyni przez nich Bóg, jak również w
szkoleniu wierzących na całym świecie, jak żyć w chwale i mocy Boga.

źródło opisu: WD

źródło okładki: Wydawnictwo Dawida

Dla mnie ta książka jest totalnie niesamowita... Z jednej strony autor wydaje się całkowicie przeczyć temu, co realne, a z drugiej... Opierając się na naukowych dowodach wyjaśnia ponadnaturalne... :)

Kiedy czytałam tę książkę czułam, jakby atmosfera dookoła mnie wyraźnie się​ zmieniła... Pochłaniałam stronę za stroną mając wrażenie, że właśnie odkrywam tajemne sprawy :))

Tak sobie myślę, że ta książka jest pozycją obowiązkową w biblioteczce tych, którym temat chwały, cudów i Bożej Obecności jest bliski, szczególnie tym, którzy oczekują czegoś na poziomie hard ;)

Sama się dziwię, dlaczego po te książkę sięgnęłam teraz... Chwała to jedno z moich ulubionych słów w kontekście Królestwa Bożego, "Inwazja..." jeszcze pogłębiła to uczucie ;)

Wiola | 2013-02-28
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 10 stycznia 2013

każdy kolejny raz czytania tej książki jest jeszcze bardziej niesamowity.

PatrycjaL | 2016-07-13
Ann | 2014-03-31