Ksionz #1

Wydawnictwo: Ważka
okultyzm, komiks
komiksy
giera

KSIONZ to komiksowa space-opera o zmiennokształtnym kapłanie, który po przebudzeniu przez wysłannika piekieł, rusza w pełną przygód trasę po obcej planecie w celu odnalezienia źródeł swojej mocy – boskiej gitary i statku kosmicznego. Po drodze stawi czoła demonom, zombiakom, sektom, włoskiej mafii oraz swojej własnej przeszłości.

Wstęp do albumu napisał Arkadiusz Wróblewski.

źródło opisu: http://www.alejakomiksu.com/komiks/12570/Ksionz-1/

źródło okładki: http://www.alejakomiksu.com/komiks/12570/Ksionz-1/

Dąbek | 2014-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Jak dla mnie pozycja słaba.
Scenariusz nie porywa, a do tego słabe rysunki utrudniają odbiór.
W dodatku kompletnie nie rozumiem, czemu ten album został wydany w twardej oprawie na kredowym papierze. Moim zdaniem dużo lepiej prezentowałby się na zwykłym papierze, w miękkiej okładce ale w większym formacie. Wtedy też cena byłaby zdecydowanie niższa.