Zobowiązania - część szczegółowa

Seria: Podręczniki Prawnicze
Wydawnictwo: C.H. Beck
Prawo, zobowiązania
Aluś

Podręcznik ten jest przeznaczony dla studentów wydziałów prawa. Obejmuje część szczegółową zobowiązań i wraz z podręcznikiem Z. Radwańskiego, A. Olejniczaka, Zobowiązania – część ogólna (Wydawnictwo C.H. Beck Warszawa 2012, wyd. 10), zawiera kursowy wykład prawa zobowiązań. W podręczniku są omawiane podstawowe instytucje części szczegółowej zobowiązań, występujące w obrocie powszechnym. W...

W podręczniku są omawiane podstawowe instytucje części szczegółowej zobowiązań, występujące w obrocie powszechnym. W ujętych syntetycznie rozważaniach zwraca się uwagę na zagadnienia dyskusyjne, z uwzględnieniem wypowiedzi piśmiennictwa i stanowiska judykatury.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.beck.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.beck.pl

Podręcznik jest napisany dobrze, ale i tak nie za dużo pomaga na UŁ. Profesor wymaga jednak wiedzy z wykładu.

Hipcio | 2013-06-09

Obowiązkowa pozycja każdego studenta prawa.

ws123 | 2015-12-24
Na półkach: Przeczytane, Prawo
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Warto przeczytać gdy się prawo studiuje.

Mrs_Avaler | 2017-03-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Studia, 2017