Opowieść o angielskich czasach. Próba logicznego przedstawienia.

Wydawnictwo: Tawa
978-83-62638-45-3
język angielski
Ola

Autor podejmuje się próby logicznego i szczegółowego wyjaśnienia podstaw i zasad użycia czasów w języku angielskim. To nie wykład stricte gramatyczny, ale "opowieść", którą czyta się z przyjemnością. W obecnym, drugim już wydaniu tej książki nastąpiła zasadnicza jakościowa i ilościowa zmiana ćwiczeń. Ich liczba z 21 wzrosła do 125, a co najważniejsze - zyskały one wiele dodatkowych postaci, które pozwolą uczniowi intuicyjnie wybierać poprawne formy gramatyczne bez myślenia o nich jako takich, dokładnie tak, jak ma to miejsce w języku ojczystym.

źródło opisu: http://www.tawa.pl/index.php/wydawnictwotawa/edukacja

źródło okładki: http://www.tawa.pl/index.php/wydawnictwotawa/edukacja