Chung Kuo - Księga IV - Kamień wewnątrz - Cz. 1 (Monstra w odchłaniach)

Tłumaczenie: Jan Pyka
Cykl: Chung Kuo (tom 4.1)
Wydawnictwo: Rebis
Chung Kuo. The Stone Within. Monsters of the Deep
8371202253
Chiny, science fiction

Czwarta księga cyklu Chung Kuo. Śmierć trzech najstarszych T'ongów osłabia Radę Siedmiu. Li Yuan dąży do ostatecznego rozwiązania problemu nadmiernego zaludnienia i ciągłych niepokojów społecznych. W zamian za zgodę na kontrolę wzrostu liczby ludności zamierza zezwolić na rozluźnienie Edyktu Kontroli Technologii oraz ponownie otworzyć Izbę Reprezentantów w Weimarze. Pojawia się nadzieja na prawdziwy pokój i stabilizację ale jest ona bardzo krucha, a czas pozornego spokoju zbliża się do końca

źródło opisu: Rebis - z okładki książki

źródło okładki: własny