Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
sinnatag

INFORMACJA DLA RODZICÓW Zapraszamy do odkrycia magicznego świata baśni wraz z serią książeczek "Wielka Kolekcja Bajek". Pedagodzy podkreślają, że codzienne czytanie powiększa zasób słownictwa i rozwija wyobraźnię dziecka. Wspaniałe ilustracje rozbudzają chęć samodzielnego czytania. Do każdej książeczki dołączona jest płyta z animowaną bajką braci Grimm. Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń...

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zapraszamy do odkrycia magicznego świata baśni wraz z serią książeczek "Wielka Kolekcja Bajek". Pedagodzy podkreślają, że codzienne czytanie powiększa zasób słownictwa i rozwija wyobraźnię dziecka. Wspaniałe ilustracje rozbudzają chęć samodzielnego czytania. Do każdej książeczki dołączona jest płyta z animowaną bajką braci Grimm. Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń oraz dobrej zabawy przy wspólnym czytaniu naszych książeczek.

mała_Roszpunka | 2016-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2016

Ta książka opowiada o dziewczynce, która ma na imię Śnieżka. Była też zła królowa o imieniu Karolina. Kazała myśliwemu wyprowadzić Śnieżkę do lasu bo była zazdrosna, bo Śnieżka była od niej piękniejsza. Królowa kazała ją zabić ale myśliwy tego nie zrobił. Zabił za to zajączka. Śnieżka uciekła bardzo głęboko do lasu i doszła do domku. Tam spotkała siedem krasnoludków. Jedna rzecz bardzo mi się nie podobała. Jak przebrana za staruszkę królowa dała Śnieżce zaczarowane, zatrute jabłko. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Lepiej przeczytajcie sami.

Asia | 2013-03-17

Podobało mi się. ;)