Kot w nutach

Wydawnictwo: Astraia
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kot w nutach
978-83-6056-954-2
kot, muzyka, historia muzyki, edukacja
Barbarzynka

Co ma wspólnego polowanie z powstaniem muzyki? Dokąd biegał Jan Sebastian Bach? Czy samochód może być instrumentem muzycznym? Czy istnieje podobieństwo między malarzem a dyrygentem? Jak wygląda muzyczny kołowrotek?
Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz czytając o moich zapierających dech w piersiach muzycznych przygodach. Miłej lektury! Miau!

Kot Fagot

źródło opisu: www.kotwnutach.pl

źródło okładki: www.kotwnutach.pl

Książka do czytania z dzieckiem. Dobra na akcję "Czytamy dzieciom". Prosty tekst, dużo obrazków, dodatkowo słownik trudniejszych pojęć na końcu.

Przydatna, jeśli rodzice chcą wyhodować sobie muzyka i nie wiedzą, od czego zacząć.

Opowieść o muzyce pisana z perspektywy czarnego kocura, Fagota. Koci meloman podróżuje i spotyka muzyków. Podróże przez czas i miejsce.