poradniki

Publikacja omawia podstawowe zasady, czynności , procedury postępowania oraz praktyczne zalecenia związane z ochroną informacji, na przykładzie ochrony informacji niejawnych. Każdy, kto styka się z problematyką ochrony informacji znajdzie coś dla siebie: fachowcy z pionów ochrony informacji, pracownicy kancelarii tajnych, a także osoby, które chociaż nie zajmują się ochroną informacji zawodowo, to powinny wiedzieć, jak to czynić. Na dołączonej płycie podano m.in. przykładowe wzory druków.

Bogusław | 2015-09-11
Nika | 2011-01-27