Czosnyczka na zmarznięte stópki i inne smakołyki

Wydawnictwo: W.A.B.
gotowanie, przepis

Kto z nas nie chciałby smacznie żyć? Ale czy jest na to jakiś przepis? I czy w dzisiejszym świecie jest miejsce na wspólne gotowanie i siedzenie przy stole? Na szczęście - tak! W tym zbiorze dziesięciu opowiadań znajdziecie historie pełne smaków, ciepła i magii. Szczególnie polecamy opowieść o babci Basi i jej przepis na Kiełbaski z gala retki pyszniejsze niż gumisie (dla wnuczka Stasia), recepturę Wiosennego tortu kanapkowego oraz Męskich klusek śląskich, które tata gotuje dzieciom, opowiadając bajkę o królu Cynamonie. Przekonacie się, że nic tak nie krzepi jak proste jedzenie przyrządzone z sercem. A jeśli nagle w deszczowy dzień dopadnie was chandra? Reko mendujemy Słodką malinową herbatę na pokonanie smutku lub rozgrzewającą tytułową Czosnyczkę na zmarznięte stópki. Przejdzie jak ręką odjął! Opowieści o wszystkich potrawach w mistrzowskim wykonaniu Małgorzaty Kosińskiej-Pułki przyprawione są niezawodną ręką doskonałej ilustratorki Katarzyny Boguckiej.

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1454&v=_tw

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1454&v=_tw

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!