Star Wars Legacy Volume #10: Extremes
komiksy
Cad_Bane

Bezwzględność Imperium Sithów prowadzi do zniszczenia wszelkiego życia na planecie Dac. Galaktyka – mimo osłabiających ją podziałów – jednoczy się, by dać odpór Imperium i ocalić tyle istnień, ile się tylko da. Gdy Sithowie szykują się do kontrataku, ujawniają się w ich gronie podziały, które zmienią przebieg nadciągającej wojny. Cade Skywalker tymczasem zbliży się ku swemu przeznaczeniu, które tak bardzo chciał odrzucić! Ta historia, rozgrywająca się niemal 138 lat po wydarzeniach znanych z filmu Powrót Jedi, opowiada o odrodzonych Sithach i najmniej znanym ze spadkobierców dziedzictwa Luke’a Skywalkera!

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://swiatkomiksu.pl

RobbVM | 2014-12-30

Czas zabić szaleńca bez oczu, inaczej zagłada dotknie kolejne planety. W między czasie Darth Talon poszukuje swojego umiłowanego mistrza, Dartha Krayta. Czy jest możliwe, że sith jednak żyje?

malyjaca | 2017-06-08
Na półkach: Przeczytane, Komiksy 2017