Star Wars: Dziedzictwo. Tom 9: Potwór

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Legacy Volume #9: Monster
komiksy
Cad_Bane

Cade Skywalker wciąż próbuje uciec od odpowiedzialności wynikającej z rodzinnego dziedzictwa. Skuszony łatwym zarobkiem wraz z przyjaciółmi trafia na Wayland. Planeta ta, niegdyś żyzna, stała się żywym koszmarem za sprawą ojca Cade’a, Kola Skywalkera, i jego pierwszej próby okiełznania biotechnologii terraformowania Yuuzhan Vongów. Miejsce to kryje również sekrety Vongów oraz Sithów, które pchną Cade’a na skraj upadku. Tymczasem po drugiej stronie galaktyki szansa na pokój przeradza się w trójstronną bitwę między Jedi, Sithami i imperialnymi rycerzami Roana Fela!

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

RobbVM | 2014-12-30

Szaleńcy powracają! Darth Maladi eksperymentuje z zarazą Yuuzhan Vongów. W między czasie flota Staziego boryka się z problemem ciągle znajdującej ich floty sithów.

malyjaca | 2017-06-08
Na półkach: Przeczytane, Komiksy 2017