Dyskusje o książce Piękna debiutantka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosik na lipiec 2021
W ostatnich dniach lipca w naszej z @Jarosław biblioteczce pojawiły się:    Piknik na skraju drogi i inne utwory Piknik na skraju drogi i inne utwory    Ostatni dom na zapomnianej ulicy Ostatni dom na zapomnianej ulicy
2 lata temu
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
2 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
Inne książki autorki
 Piękna debiutantka Piękna debiutantka Czy wie ktoś może, czy w planach jest wydanie innych książek Siri w Polsce. Bo z tego co się dowiedziałam ma ona kilka innych książek, które nie zostały jeszcze wydane w j.polskim. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne