Strzelce Opolskie. Miasto i Powiat na dawnych pocztówkach

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-922266-1-5
albumy
Darya

Największy zbiór dawnych pocztówek i zdjęć z całego powiatu strzeleckiego, podzielonego na główne miasto powiatu oraz wszystkie gminy. 160 stron historii nie raz całkiem nie znanej, czasami zaskakującej obrazem. Szczególnie polecam wszystkim pasjonatom dawnych pocztówek.

źródło opisu: http://www.tropy.pl/opolskie.php?go=produkt&pid=1349&did=126

źródło okładki: http://www.tropy.pl/opolskie.php?go=produkt&pid=1349&did=126

BeArcik | 2013-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2013

Jeszcze bogatszy zbiór starych fotografii, ale i nie tylko - mamy tu też pokaźną kolekcję pocztówek z końca XIX i początku XX w. Tym razem jednak autor znów pokusił się o obszerniejsze opisy, a te aż wołają o korektę... Poza tym jednak całość jest bardzo ładnie wydana i przedstawia bardzo bogaty zbiór pamiątek.