Jak żyją nasze zwierzęta

Tłumaczenie: Anna Bender
Wydawnictwo: Świat Książki
Ama e scopri gli animali
83-7129-183-3
zwierzęta, dla dzieci

Jak żyją nasze zwierzęta? Czy wiesz... Dlaczego pies merda ogonem? Co jadają króliki? Za kim podążają porzucone kaczęta? Jak kotka opiekuje się swoim potomstwem? Jakie są rodzaje końskiego chodu? Bogata w ilustracje, przystępnie napisana książka dla młodych czytelników, w której autorzy przedstawiają zwierzęta żyjące w gospodarstwach rolnych i domach, oraz ich zwyczaje i tryb życia oraz...

Jak żyją nasze zwierzęta?

Czy wiesz...

Bogata w ilustracje, przystępnie napisana książka dla młodych czytelników, w której autorzy przedstawiają zwierzęta żyjące w gospodarstwach rolnych i domach, oraz ich zwyczaje i tryb życia oraz ciekawostki z nimi związane.

źródło opisu: Świat Książki, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Priada | 2012-10-02
Przeczytana: 1993 rok

Pamiętam tą książeczkę jest rewelacyjna dużo się z niej nauczyłam

Jarosław Wiśniewski | 2015-01-24

Świetna książka dla młodych odkrywców przyrody i wielbicieli zwierząt. Starsi czytelnicy też wiele mogą się z niej dowiedzieć. Zawiera wiele ciekawostek o zwierzętach hodowlanych w domach i gospodarstwach rolnych. Książka posiada dziesiątki pięknych, kolorowych ilustracji w postaci starannych i doskonale dobranych rysunków. W tej ciekawej książce autorzy omówili następujące zwierzęta lub grupy zwierząt hodowlanych: kury, kaczki, króliki, bydło, owce, kozy, psy, świnie, konie, osły, pszczoły, gołębie, ptaki ozdobne, koty, ryby akwariowe, żółwie. Książka zawiera też rozkładane strony ukazujące wybrane rasy psów i kotów. Książka jest znakomita i zainteresuje każdego młodego hodowce i opiekuna zwierząt.

książka343 | 2014-03-05
Sylwia | 2016-11-10