Oszaleć można z tymi kotami

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
832054193X
Ciesielski, koty
Róża_Bzowa

Powieść o tacie-poecie i jego rodzinie. "Oszaleć można z tymi kotami" to ciepła i pełna humoru familijna opowieść o szczęśliwym, choć nie do końca beztroskim dzieciństwie i poznawaniu świata. I o tym, że nawet spokojne z pozoru życie może nie raz zaskoczyć, tylko trzeba umieć cieszyć się chwilą i dostrzegać zabawne momenty. Podróż pociągiem, wizyta listonosza czy pierwszy śnieg mogą stać się...

Powieść o tacie-poecie i jego rodzinie.
"Oszaleć można z tymi kotami" to ciepła i pełna humoru familijna opowieść o szczęśliwym, choć nie do końca beztroskim dzieciństwie i poznawaniu świata. I o tym, że nawet spokojne z pozoru życie może nie raz zaskoczyć, tylko trzeba umieć cieszyć się chwilą i dostrzegać zabawne momenty. Podróż pociągiem, wizyta listonosza czy pierwszy śnieg mogą stać się początkiem niezwykłej przygody.

Ilustracje: Krzysztof Ciesielski.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Woody | 2017-11-28
Przeczytana: 30 kwietnia 2012

Kolejna książka, która ubarwiła moje dzieciństwo do tego stopnia, że zawsze towarzyszy mi w domu kot. Grabowski zaraził mnie miłością do tych zwierząt. Oczywiście moja pierwsza kotka miała na imię Kicia, jakżeby inaczej! Piękna, mądra książka o Adzie, Adasiu, ich rodzicach i wesołej babci. No i o kotach :)

Kinga Zielińska | 2012-05-12
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam