978-83-245-1510-3
Meybell

Piękna nasza Polska cała to: * parki narodowe - obraz polskiej przyrody, opis rzadkich roślin i zwierząt. Każdy rozdział poprzedza mapka, przydatna wszystkim podróżnikom i umożliwiająca zaplanowanie ciekawych wycieczek. * perły architektury - najpiękniejsze zamki, pałace, ratusze i katedry ze wszystkich regionów kraju. Przejrzyste plany ułatwią zwiedzanie zabytków bez przewodnika. * ponad...

Piękna nasza Polska cała to:

* ponad 270 wyjątkowych fotografii i rycin

Publikacja przeznaczona jest nie tylko dla miłośników polskiej przyrody oraz koneserów sztuki i architektury, ale również dla turystów.
Stanowi cenny materiał dydaktyczny dla uczniów, studentów i nauczycieli.

źródło opisu: Okładka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!