Przedszkole Żyrafki. 3-latek

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7844-447-3
KKBello

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc!
Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć.
Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków
W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 3-latka, Zabawy językowe 3-latka oraz Zabawy plastyczne 3-latka

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

KKBello | 2012-08-09
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

„Przedszkole żyrafki” to komplet trzech zeszytów zamkniętych w równie kolorowej teczce:
-”Zgadywanki 3-latka”
-”Zabawy językowe 3-latka”
-”Zabawy plastyczne 3-latka”
„Zgadywanki 3-latka” zeszyt ze zgadywankami, które rozwiązujemy za pomocą naklejek wybieranych spośród kilku odpowiedzi. Dzieci kochają naklejki i tak samo jest w przypadku Majeczki. Migiem...dosłownie migiem przeszliśmy przez cały zestaw ćwiczeń w takim tempie, że mama nie nadążała ich odklejać. W tym przypadku nie mieliśmy ŻADNEGO kłopotu, ŻADNEGO braku zrozumienia kwestii. Doskonale bawiliśmy się, aż do momentu jak naklejki zniknęły nam z wyklejanej części.
Bardzo kolorowe ćwiczenia doskonale spełniają swoją rolę a zgadywanki są dla dziecka zrozumiałe i nie powodują zakłopotania czy niepewności.
„Zabawy językowe 3-latka”, kolejny zeszyt z Przedszkola Żyrafki. Tutaj również pole do popisu mają naklejki. Uczymy się znaczeń „przed” i „po”, co sprawia trochę trudności, odpowiadamy na pytania „zmuszając” tym samym...

Na półkach