Wielka miłość wampirka

Wydawnictwo: W.A.B.
Der kleine Vampir und die grosse Liebe
wampir
Pistacia

Duet Antoś i Wampirek ma już za sobą liczne przygody. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na kolejną ciężką próbę: do grobowca Trzęsikamieniów przyjeżdża z Transylwanii młoda wampirzyca. Wampirek zakochuje się po uszy i cierpi na objawy choroby miłosnej: przestaje jeść i coraz bardziej blednie. Dla ukochanej gotów jest zaryzykować wiele, nie boi się nawet wściekłości groźnej ciotki Doroty… Tyko Antek może pomóc przyjacielowi w trudnych chwilach.
To już piąta część cyklu popularnego na całym świecie. Autorka potrafi w niezwykle atrakcyjny sposób ukazać cienie i blaski wyjątkowej przyjaźni, uczy podstawowych zasad przez zabawę. Ciepłe i ironiczne poczucie humoru nie pozostawi nikogo obojętnym.

[opis wydawcy]

aga | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Trudno to ukryć - moja córka kocha Wampirka. A z każdym tomem ta miłość rozkwita coraz bardziej. Już coraz częściej sama chce sobie czytać, choć to ja oponuję.... Bo sama też kocham Wampirka i ponownie, po raz kolejny, chcę sobie przypomnieć jego przygody.
polecamy

Monika Marcinkiewicz | 2014-08-09

Olga Hrabianka Mydelnicka wprowadza się do grobowca Trzęsikamieniów. Ciotka Dorota-koszmar Antosia- pomaga jej nauczyć się polować.Wampirek się w niej zakochuje i nie zważa na Antka. Zaczyna go nawet wykorzystywać, by przypodobać się Oldze.Co zrobi Antek,By pomóc przyjacielowi w chwili rozpaczy? uwielbiam czytać przygody wampirka! Powoli się w nich zakochuję... :D

czytaczek | 2012-09-30

SUPER!!!!!!!!!!