Księżniczka Sophia i bal u księcia

Tłumaczenie: Agnieszka Misiaszek
Cykl: Klub Tiary (tom 11)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Sophia and the Prince’s Party
klub tiary, srebrne wieże
fairada

Klub Tiary - Srebrne Wieże to dalsze przygody sympatycznych uczennic Akademii Księżniczek, znanych Czytelniczkom z opowieści Klubu Tiary. Charlotte, Katie, Daisy, Emily, Alice i Sophia zdobyły wystarczającą ilość diademowych punktów, by kontynuować edukację na wyższym poziomie w Srebrnych Wieżach. Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowe koleżanki i nowe przygody. Księżniczki dostały zaproszenie na bal do Królewskiej Akademii kształcącej Idealnych Książąt, ale Księżniczka Sophia ma problemy z lekcjami tańca. Czy uda się jej zatańczyć lekko na palcach, czy bal okaże się katastrofą?

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2008

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/

Beata Woźniak | 2014-08-24
Przeczytana: 15 marca 2011

książek: 2073
LenaU | 2014-03-05

Czytam już tyle książek z tej serii z moją Córką, że nie wiem co odkrywczego mogę jeszcze napisać. Wszystkie opowiadania z serii mówią o przyjaźni i pokonywaniu swoich słabości, o szacunku, tolerancji i dobroci serca.Jak dla mnie o tej dobrej stronie życia można pisać w każdej formie, nawet okraszonej różem.

Ta książka jest bardzo dobra:)Jest to moja ulubiona część z Kluby Tiary...polecam..

Noise | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, W 2010

Czytałam te książki oczywiście jak byłam trochę mniejsza ale (przynajmniej dla mnie)cała seria " Klub Tiary" była bardzo dobra. :D