Zimowy zmierzch

Tłumaczenie: Katarzyna Mosek
Cykl: Saga Tajemnice (tom 33)
Wydawnictwo: Pi
Smertens host
9788362781992
romans, saga norweska
Amanda

Saga Tajemnice to zaskakująca opowieść o namiętności i zazdrości, mrocznych tajemnicach, intrygach i zemście. Codzienne życie mieszkańców małej norweskiej wsi wypełnione jest ciężką pracą. Kristin, dziedziczka najbogatszego w okolicy gospodarstwa Gilstad i skromny dzierżawca Anders, znają się od dzieciństwa. Oboje pragną, mimo przepaści dzielących ich rodziny, spędzić życie razem. Pewnego dnia Kristin dowiaduje się z przerażeniem, że jej los został już przypieczętowany przez ojca... Przepełniona dramatyzmem historia o miłości w XIX-wiecznej Norwegii

źródło opisu: Pi, 2011

Betty38 | 2018-02-16