Drapieżcy.Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni, Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci

Wydawnictwo: Media Rodzina
8 (27 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Obieżyświat

Druga ukazująca się po polsku książka Anny Salter (pierwsza nosiła tytuł Pokonywanie traumy i dotyczyła leczenia dorosłych ofiar wykorzystania seksualnego w dzieciństwie) przynosi porcję rzetelnej wiedzy na temat tego, kim są i jak działają przestępcy seksualni. Autorka uświadamia rodzicom i opiekunom dzieci, że napastnikami są nie tylko osoby obce - częściej zdarza się, że molestowania dopuszczają się ludzie zaprzyjaźnieni z rodzicami lub zawodowo opiekujący się dziećmi, które w umiejętny sposób zdobywają zaufanie i przez długi czas nie są o nic podejrzewani. Anna Salter zwraca też uwagę na to, jakie zagrożenie niesie Internet i jak czujni powinni być rodzice pozwalający z niego korzystać swoim dzieciom.

źródło opisu: http://www.mediarodzina.com.pl/index.html

źródło okładki: http://www.mediarodzina.com.pl/index.html

Andrzej | 2016-10-03
Na półkach: Posiadam

Jeśli ktoś chce wejść w świat pedofila lub raptofila (gwałciciela) to musi przeczytać ów książkę. Jest to jedna z najlepszych książek opisująca funkcjonowanie codzienne osób z zaburzeniami preferencji seksualnych.

Lena | 2015-12-11
Przeczytana: grudzień 2015