Teatr arabski. Źródła, historia, poszukiwania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Teatr Orientu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog
83-86483-21-0
teatr, etnografia, kraje arabskie
teatr
A--

Studium o teatrze i dramacie arabskim od początków po czasy współczesne. Praca stanowi owoc wieloletnich badań autora, znanego również z wydanych u nas tomików wierszy, i uwzględnia różne aspekty problematyki, która do tej pory nie doczekała się tak wnikliwej analizy ani w Polsce, ani na Zachodzie.

źródło opisu: Dialog, 1996

źródło okładki: http://www.dialog.edu.com.pl/image/cache/data/okladka29-250x300.jpg

Hekate | 2015-11-03
Na półkach: Przeczytane, Historia, Sztuka