Pogoda i klimat

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Wszyscy interesujemy się pogodą. Od niej zależy nasze samopoczucie, udany wyjazd na wakacje, zbiory w ogródku, a niekiedy życie. Czasami przyroda zaskakuje nas kataklizmami. Czy wiemy jednak, jakie procesy rządzą pogodą dlaczego zmienia się klimata Przeczytaj i znajdź odpowiedzi na wiele pytań: Dlaczego niebo jest niebieskiea Jak rozpoznawać chmurya Dlaczego na ziemi coraz częściej szaleją huraganya W przewodniku znajdziesz opisy, wyjaśnienia i fotografie ponad 300 zjawisk związanych z pogodą i klimatem, zarówno codziennych, jak i niezwykłych, zdarzających się bardzo rzadko. Warto poznać i zrozumieć prawa natury!IDEALNY PRzEWODNIK DLA KAŻDEGO MIłOśNIKA PRzYRODY!

hhohho | 2012-11-03

Fajnie opisuje zjawiska pogodowe i to w dosyć naukowy sposób, ale zabrakło mi tam jakiegoś elementu zaskoczenia, ciekawostki. Znam książki o pogodzie o wiele bardziej atrakcyjne dla meteorologa-amatora

IlGiallo | 2014-11-11
Nesihonsu | 2013-10-05