Najsławniejsze sanktuaria Polski

Wydawnictwo: Kubajak
83-87971-26-X
religia
Mar

Przewodnik przedstawia czterdzieści siedem najsławniejszych polskich sanktuariów. Opisuje ich historię, ciekawe wydarzenia, przytacza interesujące legendy. Mówi o pielgrzymach i doznanych przez nich łaskach. Na początku każdego rozdziału jest krótka kronika. To wszystko jest uzupełnione jest niewielkimi mapkami ułatwiającymi dojazd oraz 32 pięknymi, całostronicowymi, kolorowymi fotografiami obrazów Matki Bożej w poszczególnych sanktuariach oraz dwiema fotografiami Ojca Świętego Jana Pawła II w sanktuariach w Gnieźnie i Łagiewnikach.

źródło opisu: Wydawnictwo Kubajak, 2000

źródło okładki: http://www.kubajak.pl/?69,najslawniejsze-sanktuaria-polski