Smoki

Wydawnictwo: Wilga
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nikodem

Oto książka pełna pomysłów na świetną zabawę!

W środku znajdziecie nie tylko rebusy, puzzle i kolorowanki, lecz także maskę smoka, grę planszową, ponad 30 naklejek i mnóstwo instrukcji - jak zrobić pacynkę, dekorację pokoju, a nawet jak przygotować serowego smoka!

Na półkach: Przeczytane, WILGA

Dziś przedstawiam Wam książeczkę z zadaniami, w której tematem przewodnim są oczywiście smoki. Oprócz labiryntu i łączenia kropek, znajdziemy wiele innych zadań, przykładów na zrobienie smoczych dekoracji czy zabawek - smoczego kapelusza, kukiełek na palce czy witrażyka ze smokiem do powieszenia na okno. Poza tym w środku znajduje się również gra planszowa, maska smoka oraz 30 smoczych naklejek :)

Jak na chłopaka przystało, smoki to coś co mój synek uwielbia :)
W połączeniu z fajnymi zadaniami, grą i naklejkami, dało to nam wielki napad radości gdy tylko otrzymał tą książeczkę :)

Bardzo podobają nam się zawarte w niej pomysły na rożne ozdoby. Smocze zawieszki, pojemnik na kredki czy długopisy, kukiełki na palce, serowy smok i kilka innych bardzo fajnych... Z pewnością wykorzystamy ;)

Ilustracje w środku są zabawne i bardzo kolorowe. od pierwszego wejrzenia spodobała mi się ta okładka, wiedziałam, ze w środku znajdziemy coś ciekawego.

U nas książeczka została przyjęta z wielkim...

Na półkach