Sub-Mariner: The Depths

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sub-Mariner". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marvel Comics
Sub-Mariner: The Depths
978-0785133292
sub mariner, marvel
komiksy
angielski

Kiedy podwodna ekspedycja poszukująca Atlantydy znika w niewyjaśnionych okolicznościach w okolicach Rowu Mariańskiego, doktor Randolph Stein znany poszukiwacz przygód i naukowiec- racjonalista zostaje wysłany na poszukiwania. W czasie wyprawy zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Załoga okrętu podwodnego, którym płynie Stein jest przekonana, że wywołane są one przez Namora legendarnego obrońcę Atlantydy.

sobotniczytelnik | 2013-09-17
snopkowska1 | 2013-05-26