Wiersze z naklejkami

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiersze z naklejkami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
poezja, dla dzieci
Alicja

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wiersze Juliana Tuwima: "Lokomotywa", "Rzepka" i "Słoń Trąbalski" zostały wzbogacone o naklejki, dzięki czemu dziecko może aktywnie uczestniczyć w czytaniu, doklejając brakujące fragmenty rysunków, zgodnie z tekstem.

Rodzinna lektura tej książeczki jest znakomitą okazją do ćwiczenia koncentracji, spostrzegawczości i pamięci.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

Na pewno każdy bardzo dobrze zna wierszyki zawarte w tych książeczkach.
"Kwoka", "Na straganie" oraz "Zoo" Jana Brzechwy. "Lokomotywa", "Rzepka" i "Słoń Trąbalski" Juliana Tuwima.

Są to znane wierszyki więc tym bardziej wypadałoby, aby znały je również nasze dzieci :) Dzięki tym książeczkom tak właśnie może się stać.

W książeczkach oprócz wyżej wymienionych wierszy znajdziemy również po 24 naklejki, które trzeba nakleić w miejsca na ilustracjach oznaczone znakami zapytania.
Także sami widzicie, że nie są to zwyczajne książki. Tutaj czytanie można, a nawet należy połączyć z wyszukiwaniem i naklejaniem odpowiednich naklejek. Wspaniałe ćwiczenie na spostrzegawczość :)

Nasze dzieci uwielbiają i wierszyki i naklejki dlatego jest to dla nas połączenie idealne.

Zarówno Nikodemowi jak i Alicji książeczki te bardzo się spodobały. Fajne, zabawne wiersze, ładne, kolorowe ilustracje i naklejki... To wszystko na pewno się do tego przyczyniło :)

Dodając do tego niziutką cenę...
Naprawdę...

Marzena | 2014-01-17