Skoda Felicia

Wydawnictwo: WKŁ
8320613426
motoryzacja

Bogato ilustrowany poradnik dla użytkowników samochodów Skoda:Felicia LXGLXGLXi LX 1.6GLX 1.6SLX LX 1.9DGLX 1.9 DFelicia Vanplus LX Lxi LX 1.9 DFelicia Combi LX GLX, Lxi, GLXi LX 1.6GLX 1.6 SLX LX 1.9 DGLX 1.9 DFelicia Pickup LX Lxi LX 1.9 D W książce zamieszczono: - szczegółowe opisy budowy - zasady obsługi technicznej - opisy naprawy i regulacji - momenty dokręcania ważniejszych połączeń...

W książce zamieszczono:
- szczegółowe opisy budowy
- zasady obsługi technicznej
- opisy naprawy i regulacji
- momenty dokręcania ważniejszych połączeń gwintowych.

Adam | 2013-06-22
korektorka | 2012-09-12