zarządzanie projektami - Mingus Nancy

Wydawnictwo: Onepress
8371978308
biznes, finanse

Stanąłeś kiedyś przed zadaniem wprowadzenia nowego produktu na ryneka Chcesz rozwinąć wartościowe umiejętności kierowniczea Masz pomysł na świetny nowy projekt, który nie może dłużej czekaća Jakiekolwiek są Twoje potrzeby, zarządzanie projektami wskazuje najlepszy sposób na wykonanie zadania. Od stworzenia budżetu i śledzenia postępów do rozwiązania problemu i zgromadzenia zespołu ludzi. 24 rozdziały krok po kroku przeprowadzą Cię przez podstawy zarządzania projektem. Nancy Mingus jest założycielką i prezesem Stowarzyszenia Mingus, firmy specjalizującej się w szkoleniach, działalności edytorskiej i konsultingowej z zakresu zarządzania projektem. Jej klientami byli m.in.: Nike, NCR, A.G. Edwards i Cigna. Mingus ze swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektem uczy i pisze od ponad 14 lat. Jest częstym wykładowcą na międzynarodowych konferencjach szkoleniowych. Spis treści: 1. zarządzanie projektem 2. Rozpoczęcie projektu 3. Planowanie projektu 4. Dodawanie do planu innych składników 5. Rozwój planów kontroli projektu 6. Tworzenie struktury analizy pracy 7. Dobór zespołu projektowego 8. Szacowanie projektu 9. Tworzenie sieci czynności 10. Ustalanie harmonogramu projektu 11. Tworzenie diagramu Gantta 12. Uwzględnianie ryzyka w projekcie 13. Wykonywanie pracy 14. Stosowanie planów kontroli 15. śledzenie postępu projektu 16. Aktualizowanie planu projektu 17. Monitorowanie kosztów 18. Ocena pozycji projektu 19. Dbanie o planowy przebieg projektu 20. Sprawozdania z wykonania projektu 21. Kończenie pracy 22. Ocena projektu 23. Korzystanie z nabytych doświadczeń 24. Wybór pakietu do zarządzania projektami.

Magda | 2012-07-16
Barnaba | 2013-02-24