Dyskusje o książce Wyznania łgarza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Philip Kindred Dick. Trzy stygmaty pisarza
Myślę, że Dickowi wyszło na dobre to, że żadna z jego książek takim "manifestem bitników" nie została. Dzięki temu jego proza mogła zostać trwalej unieśmiertelniona, a nie skojarzona i zapomniana jako produkt pewnej epoki i nurtu. Zapłacił za to, życiowym niespełnieniem, co jak to u Dicka, jest tragicznym paradygmatem pokręconych ścieżek losu. Orwell też nie napisał "1984"...
2 lata temu
Gnoza science fiction
@John_Doe Marcin  no użyłeś sobie nieźle... ok., niech będzie, że to dydaktyka... ;)   A tymczasem: dicky-bird, to po prostu niewinny... PTASZEK (baby bird, especially British English) - coby dorzucić coś do tej edukacji... :-) Jednak ten język angielski bywa zaskakujący, czyż nie...? ;) p.s. Dick, to również zdrobnienie od Richard, czyli angielski: Rysio - a w...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2012)
 Kroniki Czarnej Kompanii Kroniki Czarnej Kompanii Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup :)
11 lata temu