Postępowanie administracyjne i postępowanie przed sądami administracyjnymi

Wydawnictwo: LexisNexis
5 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Książka jest podręcznikiem akademickim adresowanym przede wszystkim do studentów administracji wszelkich typów szkół wyższych i pracowników administracji publicznej. Autorzy wnikliwie i w sposób wyważony analizują kluczowe zagadnienia ogólnego postępowania administracyjnego, postępowania podatkowego, administracyjnych postępowań uproszczonych, postępowania egzekucyjnego w administracji oraz postęp

Nike-bez-głowy | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Książka niewątpliwie zawiera wiele ważnych merytorycznych uwag. Niestety, wielokrotnie zmienia się z podręcznika akademickiego w wywód doktrynalno-orzeczniczy z elementami glosy. Szkoda, bo niewątpliwie utrudnia to zapoznawanie się z treścią podręcznika. Wydaje się, że Autorzy zapomnieli do kogo kierują swoje dzieło - w rezultacie powstała książka skierowana do prawników, poruszająca szereg problemów w literaturze, jednak zdecydowanie mijająca się z potrzebami studentów.

Miruku Horii | 2017-06-27
ewelina1992ewela | 2014-12-27