biznes, finanse

Pomimo wysokiego poziomu bezrobocia niełatwo dziś znaleźć wykwalifikowanych pracowników. A sukces twojej firmy w dużej mierze zależy właśnie od tego. Dzięki tej książce uda ci się przyciągnąć właściwych kandydatów, dokonać selekcji i podjąć trafne decyzje.Bez względu na to, czy twoja firma ma trzech czy trzy tysiące pracowników, ta książka pomoże ci: rozreklamować swoją firmę i oferowane stanowisko wzbudzając zainteresowanie u potencjalnych kandydatów, przeprowadzić skuteczną rekrutację i wybrać obiecujących kandydatów, zawęzić listę kandydatów, negocjować z nimi warunki pracy i zapoznać ich z nowym stanowiskiem pracy. Książka ta powstała z myślą o zapracowanych menedżerach. Wyraziste ikony, listy kontrolne i uwagi pomogą ci rozwiązać każdy problem.

gagatek | 2013-12-05
mru | 2018-02-11