biznes, finanse

Przedstawiana publikacja jest owocem prac licznej grupy Autorów z wielu ośrodków akademickich w Polsce i wpisuje się w nurt intensyfikacji przedsięwzięć zintegrowanego podejmowania tematyki zarządzania wiedzą. Tworzą ją trzy części, pierwsza, zatytułowana: Wiedza jako czynnik rozwoju gospodarczego i konkurencyjności kraju , obejmuje opracowania traktujące zarządzanie wiedzą w perspektywie najbardziej ogólnej kraju i jego gospodarki narodowej. Część druga pt.: Wiedza jako czynnik rozwoju gos