Doskonalenie jakości w bankach

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Na obecnym etapie rozwoju rynku usług bankowych w Polsce często w działalności banków nie wystarczy już tylko kształtowanie świadomości i postaw projakościowych pracowników banków oraz konstruowanie i wdrażanie systemów zarządzania jakością, a należy podejmować działania mające na celu usprawnienie i podwyższanie jakości usług, zapewniających klientom uzyskiwanie nowych, często nieoczekiwanych wartości.Niniejsza książka wychodzi naprzeciw rosnącemu zainteresowaniui zapotrzebowaniu na wiedzę jak to robić. Zawiera również zupełnie nowe, o charakterze empirycznymi wdrożeniowym, przemyślenia prezentujące analizęwyników badań zrealizowanych w bankachoraz omawiające statystyczne metody kontroli procesui pomiaru jakości usług bankowych.prof. Józef Garczarczyk

katarzynamarc | 2010-11-03
Na półkach: Teraz czytam