Built

2007-08-01
978-0758219237
erotic romance

Okładka książki Skin on Skin Jami Alden, Sunny Chen, Valerie Martínez
Skin on Skin Jami Alden, Sunny C...

Jami Alden - Down And Dirty (tłumaczone nieoficjalnie i podpięte właśnie pod Built)
Całkiem, całkiem, a może nawet lepiej.
Historia dość krótka, lekka i przewidywalna, ale BARDZO MIŁO się czytało.
Sporo erotycznych uniesień, kilka błędnych decyzji bohaterów, trudne wybory, zdrada, strach i fatalne dzieciństwo jednego z nich jako podstawa całkiem przyzwoitego romansu.
Szczerze?
Pragnę takiego architekta ogrodów jak Joe - silnego, walczącego o miłość i kobietę na którą się decyduje. Nie da się go nie polubić - to taki przyjemny, przystojny 28-letni typ prawdziwego mężczyzny, który nie boi się pobrudzić rąk :)
Za to nasza 33-letnia panna Taylor - grająca snobkę, która zdecydowanie ma dziwne wyobrażenie idealnego życia i mężczyzny bawiła mnie wielokrotnie. Polubiłam ją i co więcej współczułam jej tej całej sytuacji. To silna kobieta, bo do tego zmusiło ją życie. Za to jedna decyzja, a może nawet przypadek, wywraca jej życie do góry nogami. Zawsze szła według planu, a tu proszę - NIESPODZIANKA - która te plany pokrzyżuje. Nasza bohaterka nie dostaje tego co zawsze pragnęła, ale to czego od dawna potrzebowała!
Jeszcze raz napiszę tylko, że miło się czytało!
Polecam na rozluźnienie i jeśli ktoś potrzebuje połknąć coś lekkiego wieczorek (albo nocą, jak ja:) ).
Polecam!

Całkiem, całkiem, a może nawet lepiej.
Historia dość krótka, lekka i przewidywalna, ale BARDZO MIŁO się czytało.

Taylor jest zapracowaną młodą kobietą, która ma w swoim życiu dwa cele: błyskotliwa kariera i małżeństwo z równie błyskotliwym facetem. Jednak los na jej drodze stawia Joe'go, przystojnego i seksownego projektanta ogrodów, który okazuje się być sąsiadem przez płot. Zamknięta w sobie, skryta i chłodna w ocenie ludzi Taylor, bezwiednie daje się wciągnąć w grę zmysłów i uczuć Joe'mu po tym, jak przyłapuje swojego faceta na zdradzie. Pełen namiętności seks wyzwala w niej nieznane dotąd uczucia, czułość i troska Joe'go powoli kruszą budowane tak długo mury ukrywające jej prawdziwe wnętrze. Czy pojawienie się miłości wymaże strach, uprzedzenie i pozwoli traktować Joe'go i jego uczucie do niej jak coś, na co Taylor zasługuje? Czy prawdziwa miłość zwycięży?
Książka przyjemna, lekka i łatwo się ją czyta. Polecam na chłodne, zimowe wieczory :-)

Bez większych emocji i wzruszeń, ot taka krótka miłosna opowiastka na jeden wieczór o której wkrótce się zapomni. Po 6 miesiącach mieszkania po sąsiedzku wreszcie na siebie wpadają. Ona snobistyczna wykształcona businesswoman, on projektant ogrodów - dla niej po prostu ogrodnik bez wykształcenia. Przyciąga ich chemia, łączy ich seks, ale kiedy on chce więcej ona ukrywa go przed światem, czyżby się go wstydziła?

Trochę za bardzo nagięta różnica życiowych statusów między bohaterami, ale trzeba było stworzyć im jakieś schody :) Całkiem fajna.

Króciutka historia, która w zasadzie zawiera wszystko co powinna ;)
Ona... zraniona ,nie szukająca zobowiązań karierowiczka.
Co stoi jej na przeszkodzie w tym postanowieniu?
.. Seksowny i czarujący sąsiad, który nie chce być traktowany jak sex zabawka.
Fajna ,wzruszająca i seksowna opowieść, która zapada w pamięć :)

Króciutka historia, która w zasadzie zawiera wszystko co powinna ;)
Ona... zraniona ,nie szukająca zobowiązań karierowiczka.
Co stoi jej na przeszkodzie w tym postanowieniu?
.. Seksowny i czarujący sąsiad, który nie chce być traktowany jak sex zabawka.
Fajna ,wzruszająca i seksowna opowieść, która zapada w pamięć :)

siegnelam literackiego dna :)) ksiazka okropna , plytka rodem z taniego romansu okraszona scenami srednio nasyconymi erotyka .Brak napiecia , brak akcji , brak wszytskiego !! Jezu i ten ogrodnik .....niby z jednej strony silny chlop a z drugiej wielka piczka .Lektura nie do przyjecia i pytam sie po co ja to czytalam ? Pewnie dlatego zeby jednak powrocic na droge lektury ambitnej ......Irving , King , Nesbo itp.przepraszam ,ze zboczylam na zla droge taniego romansidla .Wracam w wasza strone

Małoletni (28 l.) nieobliczalny i niewiarygodnie seksowny ogrodnik – Joe jest architektem ogrodów, Taylor (32 l.) to współczesna zabiegana bizneswoman. Gdy pewnego ranka, po całonocnej pracy nad raportami Taylor budzi się pod wpływem hałasu dobiegającego z za okna, wściekła postanawia nawymyślać swojemu sąsiadowi, jakim jest gburem skoro łamie jej cisze nocną. Wybiega z domu ubrana jedynie w szlafroczek i z oburzeniem wali w drzwi.
Niestety nie spodziewa się, że zaschnie jej w gardle na widok TEGO najbardziej oszałamiającego faceta na świecie. I tu budzą się jej ukryte fantazje …
Niesamowicie erotyczna, intensywna, zabawna i seksowna opowieść :)
Pyszna w każdym calu ;)
Kasting na osobistego ogrodnika uważam za otwarty hehe :)

Krótkie opowiadanie o kobiecie która aby nie stracić najcudowniejszego faceta na ziemi musi zmienić swoje nastawienie i stereotypy :)
Książka warta poświęcenia każdej minuty :)

Książka warta poświęcenia każdej minuty :)

Ostre, ostre i jeszcze raz ostre :)
Chyba każda z nas teraz marzy o takim ogrodniku :)
Ciekawa lekturka i duużo ostrych i mocnych scen

Ostre, ostre i jeszcze raz ostre :)
Chyba każda z nas teraz marzy o takim ogrodniku :)
Ciekawa lekturka i duużo ostrych i mocnych scen

Ośmielę się nadać tej książce miano tandetnej. W mojej opinii książka o "NICZYM". Mam wrażenie że autor się nudził i pisał co mu do głowy przyszło. To raczej gorsza odmiana Harlequina!! Jestem zła, że straciłam na nią czas.

• 2015

Dodaj cytat z książki Built