A Taste of Honey

978-0758215741
erotic romanse

Okładka książki Skin on Skin Jami Alden, Sunny Chen, Valerie Martínez
7,2
Skin on Skin Jami Alden, Sunny C...

Sama nie wiem co mam napisać o tej książce, choć słowo "książka" to w tym przypadku zbyt wiele powiedziane.

Erotyk jakich pełno na rynku czytelniczym.

Nic świeżego, nowego, nic odkrywczego, żadna tam niesamowita fabuła, ale mimo wszytko dałam się ponieść.

Jami Alden w "A taste of honey" pisze prostym językiem, bez zbędnych ozdobników, co sprawia, że można ją pochłonąć...

Nie oszukujmy się nie jest to literatura wyższych lotów, ale odprężający odmóżdzacz, według mnie spełniający swoją rolę. Trzy historie, każda inna, a jednocześnie taka sama. Wiadomo co najprawdopodobniej się stanie za chwilę, ale taki już urok tej książki.
Najlepsza dla mnie jest pierwsza historia Jacka i Kit. Na wstępie polubiłam bohaterkę i jakoś uwiodło mnie jej poczucie...

trzech braci, trzy dziewczyny, trzy związki i trzy małżeństwa. choć historie są od siebie skrajne inne to wszystkie pokazują miłość w szczególny sposób. jest dużo namiętności, seksu, ale też obaw i niepewności co do uczuć względem drugiej osoby.

gorące!!

cieplutkaaa :)
Zreszta jak poprzednia pozycja tej autorki. Książka warta każdej poświęconej jej minuty.
NIe polecam jednak czytania jednej ksiazki po drugiej,schemat jest bardzo bardzo podobny.

1953

Hm....od pierwszych stron jest bardzo gorąco...:) szybko sie czyta...bez zbędnych opisów...konkretnie...ale historia nie jest jakaś oryginalna...

2093

Posiadając tylko pierwszą część "Stripping It Down" już mogę stwierdzić, że z pewnością chce całej reszty. Czyta się bardzo szybko, z uśmiechem na twarzy i oczywiście tymi znaczącymi wypiekami.

• 2015
  • 2013