Moja dusza do zabrania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krzyk Dusz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
My Soul to Keep
Kaylee Cavanaugh, Nash Hudson
angielski
Shadeslayer

Nie widzi zmarłych, a jednak. Wyczuwa, kiedy ktoś w jej pobliżu niedługo umrze. A kiedy to się stanie, siły przejmują nad nią kontrolę i zmuszją ją do morderczego wrzasku. Dosłownie. Kaylee chce się jedynie bawić i przyciagnąć uwagę najgorętszego chłopaka w szkole. Jednak normalna randka nie jest łatwa, kiedy Nash wydaje się wiedzieć dużo więcej o jej potrzebie krzyku, niż ona sama. I kiedy...

Nie widzi zmarłych, a jednak.

Kaylee chce się jedynie bawić i przyciagnąć uwagę najgorętszego chłopaka w szkole. Jednak normalna randka nie jest łatwa, kiedy Nash wydaje się wiedzieć dużo więcej o jej potrzebie krzyku, niż ona sama. I kiedy koledzy z klasy zaczynają umierać bez żadnego oczywistego powodu, tylko Kaylee wie, kto będzie następny.

źródło okładki: http://rachelvincent.com

Maja | 2016-10-24