NLP dla początkujących. Podstawowe pytania i odpowiedzi

Tłumaczenie: Joanna Sugiero
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Perswazja NLP". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
NLP for Beginners. Only the Essentials
978-83246-2556-7
nlp
wpirog

Jeśli chcesz zostać najlepszym golfistą na świecie, NLP może Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz mieć największą sprzedaż w firmie, NLP może Ci w tym pomóc. Dzięki NLP możesz zdobyć to, czego pragniesz, ponieważ inni już to osiągnęli. NLP odkrywa ICH sekrety, a następnie pomaga uwolnić TWÓJ potencjał. Esencja programowania neurolingwistycznego 1. CZYM JEST NLP? NLP uczy, jak dążyć do...

Jeśli chcesz zostać najlepszym golfistą na świecie, NLP może Ci w tym pomóc.
Jeśli chcesz mieć największą sprzedaż w firmie, NLP może Ci w tym pomóc.
Dzięki NLP możesz zdobyć to, czego pragniesz, ponieważ inni już to osiągnęli.
NLP odkrywa ICH sekrety, a następnie pomaga uwolnić TWÓJ potencjał.

Esencja programowania neurolingwistycznego

1. CZYM JEST NLP?
NLP uczy, jak dążyć do doskonałości, a także dostarcza wskazówek, które pomagają osiągnąć ten cel. Techniki programowania neurolingwistycznego możesz wykorzystywać w codziennych sytuacjach — w pracy, szkole i życiu osobistym.

2. JAK DZIAŁA NLP?
NLP proponuje najskuteczniejsze rozwiązania, pozwalające z pełnym sukcesem zmierzyć się z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami w Twoim życiu. Kumuluje energię i gromadzi motywację, która rozbija wszystkie przeszkody stojące na Twej drodze. Dzięki temu jesteś gotów podjąć się najtrudniejszych zadań. NLP umożliwia Ci przy tym najpełniejsze wykorzystanie Twojego talentu, umiejętności i potencjału.

3. O CZYM JEST TA KSIĄŻKA?
Ten uniwersalny podręcznik jasno, profesjonalnie i bardzo szczegółowo omawia zasady oraz metody stosowania programowania neurolingwistycznego. Odnajdziesz tu perfekcyjnie usystematyzowaną wiedzę, połączoną z kursem praktycznym, gotowym do wykorzystania.
Zacznij czytać — na kartach tej książki czeka na Ciebie prawdziwa przygoda z NLP!

źródło opisu: Wydawnictwo Helion 2010

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/nlp-dla-poczatkujacych-...»

Bogdan | 2015-11-27

Dobry starter by zapoznać sie z metoda NLP, po publikacjach Bandlerowskich które sa rzeczek skryptem ze szkoleń acz przydatnych, ta książka to po prostu ciekawy poradnik, pokazujący fundamenty nlp.

Gazela123 | 2017-09-22
Na półkach: Sprzedaż, Przeczytane