Dyskusje o książce Podpalę wasze serca!

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki których nie przestajecie czytać
Trochę by się znalazło. Harry Potter Władca Pierścieni Hobbit Boczne Drogi Chmielewskiej (czytanie pod koniec maja/na początku czerwca już chyba stało się moją tradycją) Wszystko Czerwone Chmielewskiej (pana Muldgaarda mogę cytować o każdej porze dnia i nocy) Wylęgarnia, Łowcy Żambocha i pewnie jeszcze sporo innych.
3 lata temu
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119338
3 lata temu
Niedocenione ksiazki
 Tobi. Życie w zawieszeniu Nie wiem, jak można nie docenić tak niesamowitej książki. Piękna historia ubrana w dziecięca baśń.
8 lata temu
Współczesne antyutopie
Jest jeszcze  Quo Vadis. Trzecie tysiąclecie Quo Vadis. Trzecie tysiąclecie Jeśli lubisz religię w książkach.
9 lata temu
W świecie której książki chcielibyście najbardziej żyć?
Władca Pierścieni, Oko Jelenia, Atramentowa krew, ale chyba najbardziej to w świecie Wiedźmina. :D
10 lata temu
Wartościowa książka
Alkaidalna: Nie szkodzi. Lepsza reakcja późna niż żadna. Istotnie, ludzie często obrzucają błotem książki, tyle, że według mnie często robią to słusznie, jak w wypadku wszelkiego rodzaju paranormalnych romansideł - ale tu też przecież nikt nie mówi o ludziach czytających to jako o idiotach. Po prostu nie podobają mu się takie książki i ma takie samo prawo wyrazić pogardę...
10 lata temu
Pokazuje 6 z 11