Vampires and donuts

Są dwie rzeczy, których Kendra pragnie, ale wie, że są dla niej złe: wampiry i pączki.
Brad jest jednym z wampirów. Od 5 lat jest też jej klientem oraz kimś zakazanym. Kendra wie że wampiry do życia potrzebują krwi i seksu a ona nie chce być jedną z wielu. Pewnej nocy, gdy kobieta zostaje zaatakowana, Brad jest tym który niesie jej pomoc. Jednak wróg czuwa i ponownie atakuje...

Historia typowa dla tego gatunku. Szybko, bez wow ale dość przyjemnie.

Nic szałowego... seria ze smokami znacznie lepsza.

Nic szałowego... seria ze smokami znacznie lepsza.

1997

Ze wszystkich
rzeczy, które sobie wyobrażała, że mu ssie, jego krew była na samym jej końcu listy.

Kendra wyprostowała swoje niecałe 165 centymetrów wzrostu i spojrzała w dół na
przystojnego mężczyznę, zajmującego w tej chwili fotel dla gości, znajdujący się po
drugiej stronie jej biurka.
- Brand, jeśli jeszcze raz położysz kły na którejś z moich przyjaciółek, osobiście ci
je wyrwę i zrobię sobie z nich kolczyki.
Nie stosował żadnych gierek ani uników. Uśmiechnął się tylko.- Co za intrygująca
groźba.
- Mówię poważnie.
Westchnął i lekko kopnął obuta stopą w biurko.- Wiesz...- Zaczął, splatając
ramiona na piersi.- Jako klienta, powinnaś traktować mnie z trochę większym szacunkiem.
Czy innym klientom też grozisz?
- Większość moich klientów nie pije krwi- Zamilkła na moment.- A nie, czekaj.
Większość moich klientów właśnie piję krew i zawdzięczam to wyłączenie tobie.
Wzruszył ramionami- i wyglądał przy tym tak cholernie smakowicie, że Kendra
poczuła że ma ochotę krzyczeć. Nie powinno być możliwe, by jeden facet był aż tak
wspaniały. Wysoki i muskularny, z długimi czarnymi włosami- zazwyczaj związanymi z
tyłu- niegrzecznym uśmiechem i przejrzystymi, niebieskimi oczami. Niestety- uśmiech
skrywał kły, a niebieskie oczy robiły się czerwony, gdy się wściekał.Brand był dość młodym wampirem, miał tylko pięćdziesiąt lat, ale jego osobowość
była bardzo klasycznie wampirza. Ubierał się wyłącznie na czarno- w kolorze nocy- i
tworzyło to seksowną i groźną mieszankę.
Gdyby nie to, że był całkowicie spoza jej ligi- i był wampirem- Kendra już dawno
by na niego wskoczyła. Ale wiedziała lepiej.
Wampiry i pączki. Tylko te dwie rzeczy na świecie kusiły ją i przeznaczone im
było ją zniszczyć.
- Co mogę powiedzieć? Wykonałaś dla mnie tak fantastyczną pracę, że
zdecydowałem się zarekomendować cię kilku znajomym.
Zmusiła się do zignorowania uroczego uśmiechu i fali uwodzicielskiej energii,
która nadpłynęła z jego strony. Była na to odporna. Na prawdę była.
- Cudnie. Niektórzy specjalizują się w pracy dla gwiazd- Mruczała, pocierając
lekko pulsującą głowę.- Ja jestem doradcą inwestycyjnym nieumarłych.
- Bądź szczęśliwa. Nie winiliśmy cię za ten mały krach kilka lat temu.
Zacisnęły zęby, by stłumić warknięcie i nie wyszczerzyć się groźnie. W tych
zawodach, on ze swoimi siekaczami, bezsprzecznie by wygrał.
- Czy możemy wrócić do głównego tematu tej rozmowy?- Zapytała.
- Nie wiedziałem, że taki istnieje.
- Nie gryź moich przyjaciółek.
- Kendra, kochanie, wiesz, że do przeżycia potrzebuję dwóch rzeczy. Krwi i seksu.
Sharon chciała podzielić się oboma.
- Czy ona wiedziała o krwi.
Miał przynajmniej tyle przyzwoitości, by wyglądać na lekko zakłopotanego.-
Może i nie, ale tej odrobiny nie będzie jej brakowało.
- Brand!- Próbowała zniżyć głos, by nie zacząć krzyczeć, ale bała się, że na to już
za późno.
- Dobra. Obiecuję nie gryźć więcej twoich przyjaciółek- Podniósł się szybkim,
płynnym ruchem i pochylił się nad biurkiem, spotykając się z nią wpół drogi.- Ale ta obietnica nie dotyczy ciebie. Zaufaj mi. Seks będzie gorący. Nakarmisz mnie?
Tak! Krzyknęło jej ciało.
- Nie- Umysł zmusił jej usta do udzielenia tej odpowiedzi. Cichy skurcz
rozczarowania ścisnął jej cipkę, niemal posyłając ją na kolana, ale postanowiła być twarda.
On się z nią po prostu drażnił. Nie było szans, by taki facet jak on, zainteresował się kimś
takim jak ona. Nie to, że była ohydna, pocieszała się. Była przeciętna. Brązowe włosy,
zielone oczy, niezły biust, trochę zbyt krągłe pośladki.Podniosła wzrok i dostrzegła ten ironiczny, drażniący uśmiech na twarzy Branda.
- Nie wydaje mi się, by to było właściwe- Odpowiedziała z wyszukaną
grzecznością.- Jesteśmy partnerami biznesowymi, prawda?
Rozbawienie zalśniło w tych cudownych niebieskich oczach.- Jasne.
- Czemu przyszedłeś do mnie dzisiejszej nocy?- Spytała, przypominając sobie
swoje zdziwienie na jego widok, gdy 30 minut wcześniej przekroczył drzwi jej biura. I jak
od razu zwilgotniały jej majtki. Tak na nią działał od kiedy spotkali się pierwszy raz
siedem lat temu. no i tak dalej.....

Ze wszystkich

Kendra wyprostowała swoje niecałe 165 centymetrów wzrostu i spojrzała w dół na
drugiej stronie jej biurka.
- Brand, jeśli jeszcze raz położysz kły na którejś z moich przyjaciółek, osobiście...

Gotowy scenariusz na całkiem niezłe porno :) Jak ktoś lubi, krótkie historyjki mocno erotyczne to zadowoli się tą książką. Dobra lektura na samotny wieczór i......

Można przeczytać, ale bez większych rewelacji.

Można przeczytać, ale bez większych rewelacji.

właściwie nie wiem co to było ;o ;/

właściwie nie wiem co to było ;o ;/

Książka spełniła swoje zadanie, czyli była lekka i przyjemna, więc naprawdę mi się podobała.

Kendra – doradca inwestycyjny nieumarłych, zostaje wplątana w interesy wampirów, którzy chcą zdobyć więcej władzy i mszczą się na bliskich swoich przeciwników. Gdy Brand jej wieloletni przyjaciel w interesach i wampir ostrzega ją przed niebezpieczeństwem, Kendra nie wie, że ratuje jej tym życie... i daje jej coś więcej – dużo więcej ;)
Krótka historia ze zdecydowanym erotycznym podtekstem:)

Krótka historia ze zdecydowanym...

• Romans paranormalny
  • Romans
  • ✔ GATUNEK: Paranormal romance
  • Paranormal romans

Dodaj cytat z książki Vampires and donuts